Plastové vchodové dvere

Príspevky (1)
ycar | 07.08.2012 07:28
už nikdy ANEKO!! u firmy ANEKO v Zlatých Moravciach mi vyrobili plastové vchodové dvere s bočným svetlíkom. namiesto udávaného termínu do 3 týždňov sa termín pretiahol na 2 mesiace.že prečo? pán ktorý prišiel dvere zamerať uviedol zlé miery. na to som prišiel až keď dvere doviezli a iba náhodou som ich priložil k otvoru. boli o 10 cm vyššie. tak som ich neprijal.so šoférom ktorý ich doviezol nemôžete nič riešiť, on iba doviezol tovar. tak telefonicky, že sorry, znížime ich, ale až po celozávodnej dovolenke. (3týždne) a po dovolenke: sorry, ale nedajú sa znížiť (rôzne dôvody) jedine vyrobiť nové, ale skorej ako za mesiac to nebude. tak som sa nasral, že zväčším teda otvor a nech dovezú tie pôvodné. doviezli ich za týždeň, ale asi boli \\\\\\\\\\\\\\\"uskladnené niekde vonku, pretože boli oprskané od špiny keď pršalo. milé dvere som teda osadil, ale až potom sa dali porovnať s obrázkami z prezentácie firmy ANEKO! katastrofa! predvrtané otvory na kľučku som zbadal až po odstránení krycej fólie. samozrejme, že vytŕčali spod krycieko štítu kľučky. výplň bočného svetlíka - vzor o 3 cm nižšie ako vzor na dverách, pri navrtaní diery na ukotvenie vytieklo asi pol litra vody. ...a kopec iných nedostatkov, ktoré si ale každý okoloidúci všimne. teraz už viete, prečo \\\\\\\\\\\\\\\"už nikdy ANEKO\\\\\\\\\\\\\\\".
Záznamy 01 z 1


Upozornenie

Príspevky vyjadrujú názory jednotlivých prispievateľov a prevozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Neprijateľné sú hlavne neprimerané vulgarizmy, urážky, propagácia rasizmu, fašizmu, komunizmu a iných hnutí smerujúcich k potlačovaniu ľudských práv a slobôd. Neprípustná je tiež akákoľvek reklama.

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 225 príspevkov

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Ďalšie príspevky »